Akademia językowa dla dzieci

Do kogo skierowana jest Akademia językowa.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym pragnących nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego bądż chacych poszerzyć swoją wiedzę z zakresu znajomości języków obcych.

Informacje o kursach.

-Kursy trwają od pażdziernika do czerwca.
-koszt całego kursu to 1600 zł- płatne z góry bądż w miesięcznych ratach po 160 zł.
-Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu -(2x45min).
-grupy wiekowe -5-6, 7-9, 10-12, 13-15 lat

Program oraz metody nauczania.

– Stawiamy głównie na naukę poprzez zabawę( kreatywne zajęcia ).
– Zajęcia prowadzone są w dostosowanych salach z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi.
– Program oparty na podstawie programowej oraz poszerzony o innowacyjne metody nauczania.
– Uczymy jak mówić, pisać i myśleć w danym języku.

Rozpoczęcie zajęć

Ruszamy od października.
Zajęcia w centrum miasta: Kwidzyn ul. Piłsudskiego 29, siedziba Edu-consulting

Koszt Kursu

Cena: 1600 zł-10x 160zł
Cena zawiera: Materiały dydaktyczne, pomoce naukowe, konsultacje z lektorem.

Formularz zgłoszeniowy

Edu-Consulting Anna Wiechowska jako administrator zobowiązuje się przetwarzać dane osobowe zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
Niniejszym,

Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

Formularz zapisu na szkolenie

Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

X