Październik, 2022

202218Paź09:0015:00ĆWICZENIA - CZAS PRACY W PIGUŁCE DLA PRAKTYKÓW W 2022 ROKU – planowanie i rozliczanie w ujęciu praktycznym, harmonogramy czasu pracy i inne ważne zagadnieniaszkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Szkolenia kompleksowo obejmują problematykę czasu pracy, a ich uczestnicy będą mogli zapoznać się z takimi aspektami planowania czasu pracy jak: zasady zachowania norm czasu pracy, doby pracowniczej – ze zmianami wynikającymi z ustawy kryzysowej, obowiązek planowania czasu pracy w okresie rozliczeniowym oraz zachowania okresu odpoczynku dobowego i tygodniowego, wybór systemu czasu pracy najkorzystniejszy dla firmy, indywidualny rozkład czasu pracy, zasady ustalania wymiaru czasu pracy pracownika, harmonogram czasu pracy.

Program kursu/szkolenia

1. Czas pracy – pojęcie, problemy i wykroczenia oraz ich praktyczne rozwiązania;
2. Szczególne okresy niewykonywania pracy a czas pracy – ważne zagadnienia;
3. Czas pracy w pracy zdalnej – mity, które warto obalić w czasie pandemii z uwzględnieniem zaawansowanego projektu wprowadzającego pracę zdalną do Kodeksu pracy;
4. Systemy czasu pracy i okresy rozliczeniowe – najczęściej popełniane błędy w ich ustalaniu;
5. Okresy pracy w stałym rozkładzie i harmonogramie czasu pracy – ograniczenia przepisów i ich praktyczne konsekwencje;
6. Doba pracownicza – jak poradzić sobie z konsekwencjami prawnymi i faktycznymi tego pojęcia;
7. Ruchoma organizacja czasu pracy – nowoczesne rozwiązanie na 2022 r.;
8. Tydzień pracy – inny niż tydzień kalendarzowy okres planowania pracy i odpoczynków;
9. Dni wolne od pracy – planowanie w rozkładzie i harmonogramie czasu pracy;
10. Harmonogramy i rozkłady czasu pracy od strony technicznej;
11. Praca w godzinach nadliczbowych – skomplikowane przypadki i proste rozwiązania;
12. Praca w dniu wolnym wynikającym z zasady przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy – zaskakujące
i trudne konsekwencje obowiązujących przepisów;
13. Praca w niedziele i święta – planowana i dodatkowa – problemy i wykroczenia.

Trener

Prawnik, ukończyła Uniwersytet Gdański Wydział prawa i administracji oraz studia podyplomowe Zarządzanie zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Długoletni pracownik administracji państwowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, od ponad 25 lat zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa pracy. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu seminariach poświęconych zagadnieniom prawa pracy. Od kilkunastu lat, jako wykładowca i trener współpracuje z licznymi firmami. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa pracy z uwzględnieniem najnowszych zmian w obowiązujących przepisach oraz projektów legislacyjnych. Ekspert i praktyk w dziedzinie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzenia za pracę oraz innych należności ze stosunku pracy. Jako wykładowca w sposób przystępny oraz praktyczny przekazuje wiedzę swoim słuchaczom.

Termin rozpoczęcia kursu/szkolenia

(Wtorek) 09:00 - 15:00

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

480 zł (+ VAT) – w cenę wliczony jest udział w szkoleniu, przerwy kawowe, lunch, autorskie materiały szkoleniowe, materiały piśmiennicze, indywidualne konsultacje z trenerem oraz imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Organizator zastrzega możliwość zmiany niniejszego programu szkolenia, w przypadku zmiany przepisów.

Kontakt

Monika Zakrzewska – koordynator ds. szkoleń

tel: +48 728 311 560

e-mail: biznes@edu-consulting-szkolenia.pl

Izabela Jurkowska – Specjalista ds. szkoleń

tel: +48 538 207 860

e-mail: biuro@edu-consulting-szkolenia.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X