Styczeń, 2023

202327Sty00:0023:50Formy górne (dual form)szkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Piękne dłonie i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Elegancko wykonany manicure przykuwa uwagę innych osób, a dodatkowo dodaje pewności siebie. Jeżeli znasz podstawy manicure i chcesz poznać sposoby m. in. na szybki french konstrukcyjny lub poznać tajniki ekspresowego przedłużania płytki paznokcia – ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Dzięki

Dla kogo przeznaczony jest kurs/szkolenie?

Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, które chcą udoskonalić swój warsztat pracy, jak i dla tych, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.

Program kursu/szkolenia

 • Budowa paznokci naturalnych
 • Budowa paznokci przedłużanych w różnych kształtach z wykorzystaniem form górnych
 • Szybkie sposoby na french konstrukcyjny
 • Przedłużanie paznokci na dual formach na modelkach w różnych kształtach
 • Praca akrylożelem i żelem
 • Idealne paznokcie w bardzo krótkim czasie!
 • French konstrukcyjny kolorowy lub biały

Trener

Beata Wodzak – Zwara – instruktorka marki Noriko Nails, NAILPRO oraz sędzia międzynarodowych mistrzostw Golden, stylizacją paznokci zajmuje się od 2007 roku. W 2014 roku zdobyła pierwszy tytuł Mistrzowski, a w chwili obecnej jest wielokrotną Mistrzynią w Polsce i na arenie światowej.

Obecnie, Pani Beata prowadzi szkolenia dla stylistek w kraju i za granicą, wykłada w szkołach rocznych, a w wolnej chwili pisze artykuły do gazet branżowych. Stylizacja paznokci jest jej największą pasją.

Termin rozpoczęcia kursu/szkolenia

(Piątek) 00:00 - 23:50 Kursy odbywają się cyklicznie, nabór na kurs jest ciągły.

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

750 zł, 9 godzin dydaktycznych (w cenie przebieg i organizacja kursu, materiały szkoleniowe do pracy, przerwa kawowa, zaświadczenie)

Kontakt

Izabela Jurkowska – Specjalista ds. szkoleń

tel: +48 538 207 860

e-mail: biuro@edu-consulting-szkolenia.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X