Czerwiec, 2022

202204Cze15:0023:50Kurs na kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnejEDU-Consulting, Piłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Do Kogo Skierowany jest Kurs.

Kurs kierownik wypoczynku organizowany jest dla osób, które: ukończyły 18 lat,  posiadają wykształcenie co najmniej średnie oraz min. 3 letni staż w pracy dydaktyczno – wychowawczej lub opiekuńczo – wychowawczej.

Uczestnicy kursu zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, aby pełnić funkcję kierownika.

Informacje o Kursie

Kurs organizowany na podstawie Nowego Rozporządzenia MEN z dnia 3 marca 2016 roku.

 

Program Kursu

Planowanie pracy wychowawczej.

Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.

Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku.

Organizacja pracy kierownika wypoczynku z kadrą wypoczynku oraz z pracownikami administracyjnymi, elementy zarządzania kryzysowego

Prowadzenie dokumentacji wypoczynku (przepisy obowiązujące)

Trener

Trener,  magister pedagogiki w zakresie nauczania początkowego UMK Toruń, studia podyplomowe w zakresie gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej AWF Poznań, Pedagogiki zdolności i twórczości UMK Toruń, kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z Organizacji i Zarządzania Oświatą, oligofrenopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i w zakresie kwalifikacji do sprawowania nadzoru pedagogicznego. Nauczyciel dyplomowany, do roku 2004 nauczyciel, od 2004 starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Ponadto edukator Nowej Szkoły 1000/2/B, ekspert MEN komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego, trener programu Jak uczyć uczniów uczenia się, ewaluator, koordynator wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, kontynuuje edukację w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Posiada wachlarz doświadczeń jako ratownik medyczny, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, opiekun, instruktor. Szereg ukończonych kursów z zakresu ratownictwa, BHP, działań instruktażowych nadaje mu wzorową opinię.

Termin Rozpoczęcia Szkolenia

(Sobota) 15:00 - 23:50 Godzina rozpoczęcia szkolenia będzie podana telefonicznie

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Organizator

EDU-Consulting

Koszt Szkolenia

Kurs kierownik wypoczynku 490 zł/os. → 390 zł/os.
– cena obejmuje 10 godzin kursu – zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN.

Kontakt

Lucyna Sadaj
EDU-Consulting –  CENTRUM EDUKACJI NAUKI I ROZWOJU
tel: +48 606-341-764 lub 728-311-560
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertę

    X