Październik, 2022

202213PaźCały dzieńOperator żurawia przenośnego z UDT tzw. HDSszkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Kurs ma na celu przygotowanie osób, które pracują lub zamierzają pracować, jako operator żurawia przenośnego HDS, osób, które chcą się przekwalifikować, osób chcących poszerzyć zakres swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Hydrauliczny dźwig samochodowy jest rodzajem ciężkiego sprzętu używanego do podnoszenia i przenoszenia ładunków, materiałów lub innych urządzeń. Żurawie przenośne, czyli HDS-y opierają swoje działanie na układzie hydraulicznym, który pozwala na znaczne zwiększenie ich mocy.

Dla kogo przeznaczony jest kurs/szkolenie?

Na kurs operatora żurawi przenośnych tzw. HDS zapraszamy w szczególności:

 • osoby zamierzające znaleźć pracę, jako operator żurawi przenośnych.
 • osoby bezrobotne, które chcą skorzystać z bezpłatnego bonu szkoleniowego realizowanego przez Urzędy Pracy
 • pracowników firm transportowych, składów budowlanych oraz magazynów
 • osoby, które planują rozpocząć własną działalność gospodarczą

Program kursu/szkolenia

Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze żurawia przenośnego.

 • Kurs zgodny z programem Urzędu Dozoru Technicznego.
 • Egzamin zewnętrzny przeprowadzony przez Urząd Dozoru Technicznego.
 • W trakcie kursu uczestnicy zdobędą wiedzę oraz umiejętności w zakresie obsługi żurawia przenośnego zwanego potocznie HDS.

Kto może zdobyć uprawnienia?

 • osoby pełnoletnie
 • posiadające wykształcenie m.in. podstawowe
 • nie jest wymagane prawo jazdy

Co warto wiedzieć o egzaminie?

Kurs na operatora żurawi przenośnych kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed Komisją egzaminacyjną powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego.

Egzamin na operatora składa się z dwóch części. Osoby, które wzięły udział w kursie, przystępują najpierw do egzaminu teoretycznego, który jest przeprowadzany w formie testu. Osoby, które przystępują do egzaminu teoretycznego zobligowane są do udzielenia odpowiedzi na 11 z 15 pytań wylosowanych losowo.

Każdy, kto uzyska pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego, przechodzi automatycznie do części drugiej egzaminu praktycznego na placu manewrowym.

Termin rozpoczęcia kursu/szkolenia

Cały dzień (Czwartek) Kursy odbywają się cyklicznie, nabór na kurs jest ciągły.

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

1000 zł/os (w cenę wliczony jest koszt egzaminu państwowego, materiały dydaktyczne, organizacja i przebieg kursu, poczęstunek, nowoczesne uprawnienia w formie karty)

Przy zgłoszeniu większej ilości osób – cena ustalana indywidualnie.

Kontakt

Lucyna Sadaj – Koordynator ds. szkoleń zawodowych

tel: +48 606 341 764

e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X