Luty, 2023

202307LutCały dzieńPięć kształtów salonowych (dla osób po szkoleniach podstawowych)szkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę na temat prawidłowej budowy paznokci systemem żelowym to właśnie kurs Pięć kształtów salonowych sprawi, że wejdziesz na wyższy poziom kompetencji stylistki/stylisty paznokci. Manicure żelowy jest bardzo popularną formą stylizacji paznokci, która cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Nasza oferta kursu, przygotuje uczestników do uzyskania fachowej wiedzy i praktycznego przygotowania do wykonywania zabiegów z zakresu żelowej stylizacji paznokci. Kurs ma na celu przede wszystkim utrwalić umiejętność tworzenia architektury paznokcia przedłużonego oraz przygotuje do profesjonalnego fotografowania paznokci. Dzięki Naszej ofercie możesz udoskonalić warsztat, zdobyć przyszłościowy zawód i świadomie tworzyć piękne i profesjonalne stylizacje paznokci, co pozwoli Ci zdobyć atrakcyjną pracę i być może będzie początkiem do dalszego rozwoju w tym zawodzie.

Dla kogo przeznaczony jest kurs/szkolenie?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy pracy z płytką paznokcia, które chcą udoskonalić swój warsztat pracy, jak i dla tych, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.

Program kursu/szkolenia

 • Prawidłowe podkładanie szablonu przy pięciu kształtach
 • Architektura paznokcia przedłużonego w pięciu kształtach salonowych:

-owal
-migdał
-migdał rosyjski
-kwadrat
-balerina

 • Prawidłowe podkładanie szablonu
 • Budowa paznokci w pięciu kształtach salonowych:

-owal
-migdał
-kwadrat
-miękki kwadrat
-balerina

 • Nauka fotografowania paznokci

Trener

Beata Wodzak – Zwara – instruktorka marki Noriko Nails, NAILPRO oraz sędzia międzynarodowych mistrzostw Golden, stylizacją paznokci zajmuje się od 2007 roku. W 2014 roku zdobyła pierwszy tytuł Mistrzowski, a w chwili obecnej jest wielokrotną Mistrzynią w Polsce i na arenie światowej.

Obecnie, Pani Beata prowadzi szkolenia dla stylistek w kraju i za granicą, wykłada w szkołach rocznych, a w wolnej chwili pisze artykuły do gazet branżowych. Stylizacja paznokci jest jej największą pasją.

Termin rozpoczęcia kursu/szkolenia

Cały dzień (Wtorek) Kursy odbywają się cyklicznie, nabór na kurs jest ciągły.

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

750 zł, 9 godzin dydaktycznych (w cenie przebieg i organizacja kursu, materiały szkoleniowe do pracy, przerwa kawowa, zaświadczenie)

Kontakt

Izabela Jurkowska – Specjalista ds. szkoleń

tel: +48 538 207 860

e-mail: biuro@edu-consulting-szkolenia.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X