february, 2023

202309feb09:0015:00Uprawnienia energetyczne SEP G1, G2, G3szkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Kurs umożliwi przygotowanie uczestników do nabycia kwalifikacji lub odnowienia uprawnień energetycznych SEP w grupach: G1 elektrycznej, G2 cieplnej oraz G3 gazowej.

Kurs elektryczny SEP G1 jest skierowany do każdej osoby wykonującej czynności związane z dozorem i/lub eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną do 1kV.

Uprawnienia cieplne G2 skierowane są głównie do osób zajmujących się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych G2. Jest to szkolenie skierowane m.in. do palaczy kotłów, serwisantów, instalatorów oraz monterów, itp.

Uprawnienia gazowe G3 skierowane są dla osób, które zajmują się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs/szkolenie?

Na kursy energetyczne zapraszamy w szczególności:

 • osoby chcące zdobyć nowe kwalifikacje bądź odnowić posiadane wcześniej uprawnienia
 • osoby bezrobotne, które chcą skorzystać z bezpłatnego bonu szkoleniowego realizowanego przez Urzędy Pracy
 • pracowników firm elektrycznych, palaczy kotłów, monterów klimatyzacji itp.
 • osoby, które planują rozpocząć własną działalność gospodarczą

Kto może zdobyć uprawnienia?

 • osoby pełnoletnie
 • posiadające wykształcenie kierunkowe/kwalifikacje związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
 • posiadające doświadczenie zawodowe oraz staż pracy związany z wykonywaniem prac eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci

 

Zmiany w rozporządzeniu od lipca 2022 r. – aby wziąć udział w kursie i móc uzyskać świadectwo kwalifikacyjne należy dostarczyć dokument potwierdzający kwalifikacje związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci lub zaświadczenie wystawione przez pracodawcę potwierdzające doświadczenie zawodowe i staż pracy związany z wykonywaniem prac eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci (mamy wzór zaświadczenia).

Co warto wiedzieć o egzaminie?

Kurs zakończony jest egzaminem państwowym dającym uprawnienia w zakresie G1, G2, G3 zarówno (D) dozór jak i (E) eksploatacja. Egzamin zewnętrzny jest przeprowadzony przez komisję kwalifikacyjną SEP powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Time

(Thursday) 09:00 - 15:00 Kursy odbywają się cyklicznie, nabór na kurs jest ciągły.

Location

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

780 zł (w cenę szkolenia wliczony jest koszt jednego egzaminu, materiały dydaktyczne, organizacja i przebieg kursu, poczęstunek)

Dodatkowe uprawnienia kwalifikacyjne na dozór wynosi 50% ceny wyjściowej!!!

Przy zgłoszeniu większej ilości osób lub większej ilości egzaminów na inną kategorię  – cena ustalana indywidualnie.

Kontakt

Lucyna Sadaj – Koordynator ds. szkoleń zawodowych

tel: +48 606 341 764

e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X