Kurs j. angielski dofinansowany z UE

Do kogo skierowana jest kurs

W wieku 18-67 lat 
Z wykształceniem maksymalnie średnim 
Zamieszkujących województwo pomorskie- powiat kwidzyński 

Korzyści z kursu dla uczestników

– 12 osobowe grupy szkoleniowe 
– 120 godzinny kurs na poziomie A0, A1-A2 , B1-B2, 
– Uzyskanie międzynarodowego certyfikatu zgodnego z TGLS
– Materiały w postaci książki i ćwiczenia  gratis !!!

Rozpoczęcie zajęć

Zapisy trwają cały rok.
Zajęcia w centrum miasta: Kwidzyn ul. Piłsudskiego 29, siedziba Edu-consulting

Koszt Kursu

Kurs języka angielskiego z projektu ” Sukces poprzez wyższe kwalifikacje” odpłatny w wysokości 180,00 zł. 

Formularz zgłoszeniowy

Edu-Consulting Anna Wiechowska jako administrator zobowiązuje się przetwarzać dane osobowe zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
Niniejszym,

Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

Formularz zapisu na szkolenie

Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

X