O Nas

image0 (11) (1)
Edu Consulting

Zapraszam do naszej firmy szkoleniowej.

Jako właściciel firmy oraz dyrektor placówki szkoleniowej Centrum Edukacji Nauki i kieruje się jakością usług, a także zadowoleniem klientów. Klient jest zawsze dla mnie na pierwszym miejscu! W swoją pracę wkładam serce, optymizm, pogodę ducha, zaangażowanie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i dbałość o własny rozwój i rozwój pracowników.

Nasz Zespół - zawsze pomocni i chętni do współpracy.

Zatrudniam wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy swoją pracę wykonują z wielką pasją i zaangażowaniem. Ważny dla mnie jest zgrany zespól  i taki zespół tworzę ze swoimi  współpracownikami, którzy zajmują się sprzedażą szkoleń, kontaktami z klientem, a także pracą administracyjną związaną z organizacją szkoleń. Dzięki temu tworzymy młody, kompetentny i dynamiczny zespół.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość kształcenia, prowadząc ciągły nadzór nad organizowaniem pracy placówki pod względem merytorycznym. Dbamy, aby kadra dydaktyczna reprezentowała wysoki poziom wiedzy oraz posiadała doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie,  a pracę swoją wykonywała z pasją i zaangażowaniem.

Kim Jesteśmy?

Firma EDU-Consulting powstała w 2013 roku. Od tego czasu prężnie działamy na rynku pracy. Świadczymy usługi szkoleniowo-doradcze. Zapoznanie się z naszą ofertą, to doskonała okazja do wyboru odpowiedniego dla siebie szkolenia z bardzo interesujących dziedzin.

Co nas Wyróżnia.
Młody i dynamiczny zespół
Zaangażowanie trenerów
Bogate doświadczenie
Autorskie formuły szkoleń
Szeroka oferta szkoleń
Co robimy?
Od tego czasu zajmujemy się kształceniem osób dorosłych  wykorzystując nowatorskie rozwiązania programowo-metodyczne i organizacyjne.
Nasze Szkolenia
Organizowane przez nasz szkolenia mają na celu jakościowe poszerzanie swojej wiedzy, umiejętności, zdobywanie kwalifikacji zawodowych oraz niezbędnych na rynku pracy uprawnień.
Nasz Status
Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Od 2017 r. jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego – CENTRUM EDUKACJI NAUKI I ROZWOJU.

Masz Pytania? Chcesz zapisać się Szkolenie? Zapraszamy do kontaktu. Edu-Consulting.

Nasza Specjalizacja

Centrum  specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń  z zakresu: prawa, podatków, rachunkowości, logistyki, kadr i płac, BHP, zagadnień biznesowych, zagadnień oświatowych, kompetencji miękkich oraz innych, związanych z prowadzeniem i zarządzaniem przedsiębiorstwem lub placówką.

W ramach działalności CENTRUM EDUKACJI NAUKI I ROZWOJU wyróżniamy się w prowadzeniu szkoleń i kursów dla różnych branż.

Specjalizujemy się w prowadzeniu i organizowaniu szkoleń między innymi dla:
01.
PRACOWNIKÓW I MENADŻERÓW OŚWIATY
02.
KLIENTÓW BIZNESOWYCH
03.
KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
04.
STUDENTÓW

Wsparcie BHP

Prowadzimy kompleksowe wsparcie dla firm z zakresu BHP, outsorcingu BHP czyli stała opieka nad Państwa firmą, doraźne usługi BHP oraz wstępne i okresowe szkolenia z tego zakresu.
A
Jak Szkolimy?
Szkolenia oraz Doradztwo ukierunkowane są zawsze na stronę praktyczną, wszystkie zajęcia prowadzimy metodą warsztatową z naciskiem na liczne studium przypadków i praktycznych rozwiązań.
B
Dlaczego tak uczymy?
Wiedzę merytoryczną przedkładamy Państwu w formie praktycznych warsztatów, gdyż wierzymy, że w ten sposób człowiek najszybciej  i trwale jest w stanie przyswoić sobie nową wiedzę.
C
Nasz Cel.
Naszym celem jest pozyskanie tych, którzy stawiają na jakość, wysoki stopień profesjonalizmu i nawiązanie długotrwałej współpracy poprzez budowanie zaufania.

Opinie Naszych Klientów

Rekomendacje

Współpraca

Ciągle się rozwijamy, dlatego szukamy osób zaangażowanych z pasją do nauczania. EDU-Consulting nawiąże współpracę z osobami zainteresowanymi prowadzeniem szkoleń z następujących obszarów:

Obszary naszej działalności

» Szkolenia dla Biznesu
» Szkolenia Zawodowe
» Szkolenia dla Oświaty
» Studia Podyplomowe
» Projekty Unijne

Czego oczekujemy?

» doświadczenia w pracy zawodowej i w prowadzeniu szkoleń
» kreatywności i doświadczenia w projektowaniu programów    szkoleniowych
» doskonałych umiejętności komunikacyjnych
» umiejętności pozytywnego myślenia i inspirowania swoich słuchaczy
» ukierunkowania na rozwój osobisty i podnoszenie swoich kwalifikacji

Kontakt

Praca w EDU-Consulting to wyzwanie i satysfakcja. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb rozwojowych naszych Klientów w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt (przesłanie swojego CV ): edu-consulting-kwidzyn@wp.pl

New Project - 2022-02-07T095550.117

Nasza Siedziba

Nasza siedziba mieści się w samym centrum miasta- Kwidzyn ul. J.  Piłsudskiego 29 (dawny budynek PKO BP).
Dysponujemy nowoczesnymi powierzchniami biurowymi, a także wyposażonymi salami szkoleniowymi oraz salą konferencyjną.

Szkolimy w całym Kraju

Aby uczestnikom szkoleń zapewnić komfortowe warunki, szkolenia organizujemy w całej Polsce, współpracując z różnymi hotelami.  

Dlaczego my?

Nasz sukces to przede wszystkim zaufanie, jakim darzą nas Klienci. Budowanie takiego zaufania to nieustanna dbałość o najwyższą, jakość produktów, ich innowacyjność oraz szacunek do każdego Klienta. 

Nasi Klienci