Szkolenia dla firm / instytucji

202417Cze09:0016:00WYPALENIE ZAWODOWEszkolenie stacjonarne

202418CzeCały dzieńAkademia księgowości dla zaawansowanychszkolenie stacjonarne

Nie znalazłeś szkolenia, które cię interesuje?

Skontaktuj się z nami, a zobaczymy co się da dla Ciebie zrobić!

Na rozwój zawodowy nigdy nie jest za późno! Najlepiej wiedzą o tym osoby, które postanowiły skorzystać z oferty szkoleń dla biznesu i dzięki temu posiadły nowe kompetencje zawodowe, które pozwoliły im dostać nową pracę lub awans. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń dla biznesu i stań się poważnym konkurencyjnym graczem na rynku pracy.

Dlaczego warto dokształcać się zawodowo?

Nieustanne uczenie się nowych rzeczy związanych z pracą to dzisiaj klucz do dostania wymarzonej posady. Dlaczego tak się dzieje? Pracodawcy zwracają dzisiaj bardzo dużą uwagę na to, czy ich potencjalni pracownicy chętnie rozwijają swój potencjał i podejmują się kroków, dzięki którym stają się nieustannie lepsi. Należy wspomnieć też o tym, że rynek pracy jest bardzo dynamiczny – ze względu na automatyzację i komputeryzację część zawodów wygasza się, a w ich miejsce powstają nowe. Wymaga to jednak od pracowników pracowników nauczenia się nowej profesji. Dochodzi również do coraz węższej specjalizacji wiedzy oraz kompetencji, dlatego szkolenia mogą obejmować bardzo szczegółowy zakres tematyczny.

Jakie szkolenia dla biznesu znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie szkoleń zawodowych znajdziesz kursy, które pomogą Ci rozwinąć swoje kompetencje w bardzo szeroki sposób. Oferujemy bowiem szkolenia, podczas których posiądziesz kompetencje twarde, a także kursy rozwoju osobistego, które rozwiną Twoje umiejętności miękkie.

Naucz się nowego zawodu

W czasie szkoleń, które pomogą Ci opanować umiejętności potrzebne do wykonywania nowego zawodu lub udoskonalenia swoich umiejętności, posiądziesz konkretne kompetencje, dzięki którym Twoje szanse na znalezienie pracy bardzo wzrosną. Możemy nauczyć Cię między innymi:

  • obsługi maszyn, pojazdów lub specjalistycznych narzędzi (prasy, wózki widłowe, spawarki itd.);
  • pracy z programami komputerowymi lub systemami informatycznymi (np. programów graficznych, edytorów tekstu, baz danych itd.);
  • znajomości procedur i systemów, (np. księgowości czy obsługi kadr).

Dzięki tym umiejętnościom możesz liczyć na znalezienie nowej pracy lub awans na wyższe stanowisko, który jest uwarunkowany opanowaniem konkretnych umiejętności.

Postaw na rozwój osobisty

Dzięki naszym szkoleniom możesz rozwinąć również swoje kompetencje miękkie, które niezbędne okazują się przede wszystkim na stanowiskach kierowniczych. Czego mogą dotyczyć? Między innymi zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem, pracy pod dużą presją, umiejętności skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi czy wreszcie asertywności.