UPRAWNIENIA ZAWODOWE
KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
KURSY LOGISTYCZNE
KURS FLORYSTYCZNY
KURSY KOSMETYCZNE
Kwiecień, 2021
Obsługa pilarki spalinowejszkolenie stacjonarneEDU-Consulting, Grunwaldzka 9 Zapisz się na szkolenie
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Kurs skierowany jest do strażaków, wojskowych, leśników, pracowników porządkowych miast i gmin, pracowników budowlanych i wszystkich zainteresowanych osób, które ukończyły 18 lat i chcą posiadać uprawnienia do obsługi pilarki spalinowej. Posiadanie uprawnień pilarza – operatora pilarki spalinowej jest wymagane w oparciu o przepisy zawarte w Kodeksie Pracy oraz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006r.( w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej) (Dz. U. z 2006 r. Nr 161 poz. 1141 )
Informacje o Kursie
Celem kursu jest przygotowanie kursantów do uzyskania uprawnień obsługi pilarek spalinowych oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.
Program Kursu
- Budowa pilarki spalinowej oraz zasady eksploatacji. praktyka
- Konserwacja pilarki – praktyka
- Technik okrzesywania i przerzynki drewna – praktyka
- Przyczyny wypadków z pilarkami oraz ich zapobieganie
- Zagadnienia bezpieczeństwa i higieny pracy.
Trener
Wykwalifikowany, doświadczony praktyk
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
Zapisy ciągle trwają (2021) Nabór ciągły! Grupy po 5 osób.
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
350 zł/os
Kontakt
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Osoby zajmujące się: eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.
Informacje o Kursie
Celem kursu jest przygotowanie uczestników do obsługi urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Szkolenia Sep umożliwiają uczestnikom przygotowania do pracy pod względem obsługi urządzeń, przygotowania BHP oraz wiedzy na tematy związane z poszczególnymi segmentami elektroenergetyki, energetyki oraz ciepłownictwa, a także zdobycie odpowiedniego zakresu wiadomości niezbędnych do ukończenia egzaminu kwalifikacyjnego.
Szkolenia podzielone są na trzy grupy, które obejmują konkretne rodzaje uprawnień sep, a są to G1, G2 oraz G3. Pierwsza z nich G1 elektryczne dają uprawnienia kwalifikacji zawodowych w pracach elektroenergetycznych.
G2 cieplne są to uprawnienia do obsługi, remontów, montażu oraz nadzoru wszystkich urządzeń, sieci, a także instalacji występujących w energetyce. Takie uprawnienia dają możliwości pracy w koncernach paliwowych oraz petrochemicznych.
G3 gazowe to grupa obejmująca wszystkie zawody związane z obsługą urządzeń, sieci, instalacji przesyłowych oraz magazynujących, które są użytkowane w przemyśle ciepłowniczym. Takie kwalifikacje uprawniają do pracy w dużych zakładach produkujących, przesyłających oraz przetwarzających energię cieplną.
Korzyści z Kursu dla uczestników
W trakcie szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę oraz umiejętności w zakresie:
- budowa oraz zasady doboru i stosowania wybranych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV,
- zasady prawidłowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych oraz zasadami przyłączania urządzeń,
- zasady i metody ochrony przeciwporażeniowej,
- narzędzia używane w pracach montażowych,
- przepisy regulujące obowiązek posiadania świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci,
- zakres i terminy wykonywania podstawowych czynności podczas eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
- tworzenie warunków do wykonywania prac przy urządzeniach elektroenergetycznych w sposób bezpieczny dla ludzi i urządzeń,
- przepisy prawne dotyczące bezpieczeństwa pracy,
- zagrożenie pożarowe i sposoby ochrony przed skutkami patofizjologicznymi porażenia prądem elektrycznym,
- zasady uwalniania porażonych spod napięcia oraz udzielania pierwszej pomocy,
- organizacja ochrony przeciwpożarowej, sprzęt przeciwpożarowy i sposoby jego użycia.
Uczestnicy zostaną przygotowani do przystąpienia do egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki oraz nabędą uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV.
Trener
Doświadczony wykładowca Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
21 (Środa) 09:00
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
760 zł/os – cena zawiera jeden egzamin kwalifikacyjny, materiały szkoleniowe oraz konsultacje z trenerem.
*Liczba miejsc ograniczona
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: +48 606 341 764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Kurs wychowawca wypoczynku organizowanych jest dla osób, które ukończyły 18 lat, posiadają wykształcenie co najmniej średnie i lubią pracę z dziećmi i młodzieżą. Uczestnicy kursu zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, aby pełnić funkcję wychowawcy.
Informacje o Kursie
Kursu na Wychowawcę Wypoczynku nie muszą kończyć:
- nauczyciele,
- osób pracując z dziećmi w placówkach wsparcia dziennego lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych, które posiadają wykształcenie określone w art. 26 ust. 1 pkt 1 lit. a lub w art. 98 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej,
- instruktorzy harcerstwa w stopniu co najmniej przewodnika lub równoważnym nadanym w organizacji harcerskiej funkcjonującej w Rzeczypospolitej Polskiej albo w stopniu równoważnym nadanym w organizacji harcerskiej funkcjonującej w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej, państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stronie umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskie
- osoby, które uzyskały tytuł trenera i instruktora sportu na podstawie ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2014 r. poz. 715 oraz z 2015 r. poz. 1321), w brzmieniu obowiązującym przed dniem 23 sierpnia 2013 r.,
- do dnia 31 sierpnia 2017 r. nie dotyczy przodowników turystyki kwalifikowanej oraz instruktorów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.
Dodatkowo Ministerstwo Edukacji Narodowej w przypadku wypoczynku przyjęło rozszerzoną interpretację pojęcia „nauczyciel”. Objęło ono nie tylko zatrudnionych – czynnych nauczycieli, ale także nauczycieli, którzy po okresie czynnej pracy w zawodzie nauczyciela przeszli na emeryturę, oraz osoby legitymujące się kwalifikacjami do zawodu nauczyciela (spełniają warunki natychmiastowego zatrudnienia w zawodzie nauczyciela), określonymi w przepisach rozporządzenia w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określania szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia.
W związku z powyższym, jeżeli osoba spełnia ww. wymagania, to może być wychowawcą w trakcie trwania wypoczynku.
Przygotowanie tych osób do pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym umiejętności zdobyte w czasie praktyk, w tym na studiach, przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela w opinii MEN są wystarczające w kontekście treści przekazywanych na kursie na wychowawcę wypoczynku.
Program Kursu
- Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.
- Organizacja zajęć w czasie trwania wypoczynku.
- Planowanie pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.
- Ruch i rekreacja.
- Turystyka i krajoznawstwo.
- Zajęcia kulturalno – oświatowe.
- Zajęcia praktyczno – techniczne.
- Prace społecznie użyteczne.
- Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku.
Trener
Trener, magister pedagogiki w zakresie nauczania początkowego UMK Toruń, studia podyplomowe w zakresie gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej AWF Poznań, Pedagogiki zdolności i twórczości UMK Toruń, kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z Organizacji i Zarządzania Oświatą, oligofrenopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i w zakresie kwalifikacji do sprawowania nadzoru pedagogicznego. Nauczyciel dyplomowany, do roku 2004 nauczyciel, od 2004 starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Ponadto edukator Nowej Szkoły 1000/2/B, ekspert MEN komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego, trener programu Jak uczyć uczniów uczenia się, ewaluator, koordynator wypoczynku dzieci i młodzieży.
Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, kontynuuje edukację w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Posiada wachlarz doświadczeń jako ratownik medyczny, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, opiekun, instruktor. Szereg ukończonych kursów z zakresu ratownictwa, BHP, działań instruktażowych nadaje mu wzorową opinię.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Czwartek) 09:00 Godzina rozpoczęcia szkolenia będzie podana telefonicznie
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Kurs wychowawca wypoczynku 390 zł/osoba nowa cena 289zł/osoba
– cena obejmuje 36 godzin kursu – zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN.
Kontakt
Lucyna Sadaj
EDU-Consulting – CENTRUM EDUKACJI NAUKI I ROZWOJU
tel: +48 606 341 764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Kurs kierownik wypoczynku organizowanych jest dla osób, które ukończyły 18 lat, nie karanych, posiadają wykształcenie co najmniej średnie, posiadają 3 letni staż w pracy dydaktyczno – wychowawczej lub opiekuńczo – wychowawczej i lubią pracę z dziećmi i młodzieżą.
Uczestnicy kursu zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, aby pełnić funkcję kierownika.
Informacje o Kursie
Kurs organizowany na podstawie Nowego Rozporządzenia MEN z dnia 3 marca 2016 roku.
Program Kursu
Planowanie pracy wychowawczej.
Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.
Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku.
Organizacja pracy kierownika wypoczynku z kadrą wypoczynku oraz z pracownikami administracyjnymi, elementy zarządzania kryzysowego
Prowadzenie dokumentacji wypoczynku (przepisy obowiązujące)
Trener
Trener, magister pedagogiki w zakresie nauczania początkowego UMK Toruń, studia podyplomowe w zakresie gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej AWF Poznań, Pedagogiki zdolności i twórczości UMK Toruń, kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z Organizacji i Zarządzania Oświatą, oligofrenopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i w zakresie kwalifikacji do sprawowania nadzoru pedagogicznego. Nauczyciel dyplomowany, do roku 2004 nauczyciel, od 2004 starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Ponadto edukator Nowej Szkoły 1000/2/B, ekspert MEN komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego, trener programu Jak uczyć uczniów uczenia się, ewaluator, koordynator wypoczynku dzieci i młodzieży.
Krzysztof Skoczek – absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, kontynuuje edukację w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Posiada wachlarz doświadczeń jako ratownik medyczny, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, opiekun, instruktor. Szereg ukończonych kursów z zakresu ratownictwa, BHP, działań instruktażowych nadaje mu wzorową opinię.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Czwartek) 10:00 Godzina rozpoczęcia szkolenia będzie podana telefonicznie
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Kurs kierownik wypoczynku 300 zł/osoba nowa cena 149 zł/osoba
– cena obejmuje 10 godzin kursu – zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN.
Kontakt
Lucyna Sadaj
EDU-Consulting – CENTRUM EDUKACJI NAUKI I ROZWOJU
tel: +48 606 341 764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Zajęcia związane ze zdobyciem uprawnień na koparko-ładowarkę może rozpocząć każda osoba dorosła, która posiada wykształcenie podstawowe i zgodę lekarza na wykonywanie tego typu pracy. Wyszkoleni operatorzy sprzętu budowlanego są dziś bardzo poszukiwani na rynku w wielu branżach. Zawód ten wymaga precyzji, cierpliwości, wiedzy technicznej oraz dobrze rozwiniętych zdolności manualnych – osoby, które łączą te cechy i posiadają odpowiednie dokumenty mogą liczyć na znakomite zarobki. Kurs na koparko-ładowarkę jest więc inwestycją, która bardzo szybko się zwróci.
Informacje o Kursie
- Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze koparko ładowarki.
- Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie pracy koparko ładowarkami różnych rodzajów i typów.
- Kurs zgodny z programemInstytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
- w Warszawie.
- Egzamin zewnętrzny przeprowadzony przez Komisję egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalneg w Warszawie.
Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparko ładowarki w zakresie klasy III uprawnień.
Klasa III obejmuje wszystkie typy koparko ładowarek. Kurs na koparko ładowarki kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed Komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
w Warszawie.
Miejsce szkolenia teoretycznego: Kwidzyn, Grunwaldzka 9
Miejsce szkolenia praktycznego: Kwidzyn, ul. Lotnicza 3
Wymagania
- Ukończone 18 lat
- Wykształcenie co najmniej podstawowe
- Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparko-ładowarki.
Program Kursu
- Bezpieczeństwo i higiena pracy
- Budowa koparko – ładowarek
- Użytkowanie eksploatacyjne
- Dokumentacja techniczna
- Podstawy elektrotechniki
- Silniki spalinowe
- Elementy hydrauliki
- Technologia robót
- Zajęcia Praktyczne
Trener
Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy akredytowani przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Poniedziałek) 16:30 Zapisy trwają cały rok
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Koszt szkolenia wraz z 1 egzaminem dla 1 uczestnika kursu:
Kurs wraz z 1 egzaminem
Koszt: 1900 zł/os
Zgłoszenie 3-5 osób
Koszt: 1800 zł/os
Zgłoszenie 6-8 osób
Koszt: 1700 zł/os
Zgłoszenie 9-12 osób
Koszt: 1600 zł/os
- Koszty kursu: wykłady wraz z materiałami szkoleniowymi, zajęcia praktyczne.
- Opłatę egzaminacyjną: egzamin państwowy, książkę operatora.
- Serwis kawowy.
Przy zgłoszeniu na kolejne szkolenie rabat ustalany indywidualnie.
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: 606-341-764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Zajęcia związane ze zdobyciem uprawnień na operatora koparki jednonaczyniowej może rozpocząć każda osoba dorosła, która posiada wykształcenie podstawowe i zgodę lekarza na wykonywanie tego typu pracy. Wyszkoleni operatorzy sprzętu budowlanego są dziś bardzo poszukiwani na rynku w wielu branżach. Zawód ten wymaga precyzji, cierpliwości, wiedzy technicznej oraz dobrze rozwiniętych zdolności manualnych – osoby, które łączą te cechy
i posiadają odpowiednie dokumenty mogą liczyć na znakomite zarobki. Kurs na operatora koparki jest więc inwestycją, która bardzo szybko się zwróci.
Informacje o Kursie
- Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze koparki.
- Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie pracy koparkami klasy III do 25 ton.
- Kurs zgodny z programemInstytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
- w Warszawie.
- Egzamin zewnętrzny przeprowadzony przez Komisję egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalneg w Warszawie.
Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej w zakresie klasy III uprawnień.
Klasa III typ koparki do 25 ton do 0,8 m³ pojemności naczynia. Kurs na operatora
koparki jednonaczyniowej kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed
Komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
Miejsce szkolenia teoretycznego: Kwidzyn, Grunwaldzka 9
Miejsce szkolenia praktycznego: Kwidzyn, ul. Lotnicza 3
Wymagania
- Ukończone 18 lat
- Wykształcenie co najmniej podstawowe
- Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparko-ładowarki.
Program Kursu
- Bezpieczeństwo i higiena pracy
- Budowa koparek jednonaczyniowych
- Użytkowanie eksploatacyjne
- Dokumentacja techniczna
- Podstawy elektrotechniki
- Silniki spalinowe
- Elementy hydrauliki
- Technologia robót
- Zajęcia Praktyczne
Trener
Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy akredytowani przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Poniedziałek) 16:30 Zapisy trwają cały rok
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Koszt szkolenia wraz z 1 egzaminem dla 1 uczestnika kursu:
Kurs wraz z 1 egzaminem
Koszt: 2200 zł/os
Zgłoszenie 3-5 osób
Koszt: 2100 zł/os
Zgłoszenie 6-8 osób
Koszt: 1900 zł/os
Zgłoszenie 9-12 osób
Koszt: 1700 zł/os
- Koszty kursu: wykłady wraz z materiałami szkoleniowymi, zajęcia praktyczne.
- Opłatę egzaminacyjną: egzamin państwowy, książkę operatora.
- Serwis kawowy.
Przy zgłoszeniu na kolejne szkolenie rabat ustalany indywidualnie.
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: 606-341-764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Zajęcia związane ze zdobyciem uprawnień na operatora ładowarki jednonaczyniowej może rozpocząć każda osoba dorosła, która posiada wykształcenie podstawowe i zgodę lekarza na wykonywanie tego typu pracy. Wyszkoleni operatorzy sprzętu budowlanego są dziś bardzo poszukiwani na rynku w wielu branżach. Zawód ten wymaga precyzji, cierpliwości, wiedzy technicznej oraz dobrze rozwiniętych zdolności manualnych – osoby, które łączą te cechy
i posiadają odpowiednie dokumenty mogą liczyć na znakomite zarobki. Kurs na operatora ładowarki jest więc inwestycją, która bardzo szybko się zwróci.
Informacje o Kursie
- Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze ładowarki.
- Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie pracy ładowarkami klasy III do 20 ton.
- Kurs zgodny z programemInstytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
- w Warszawie.
- Egzamin zewnętrzny przeprowadzony przez Komisję egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora ładowarki jednonaczyniowej w zakresie klasy III uprawnień.
Klasa III typ ładowarki do 20 ton do 2,5 m³ pojemności naczynia. Kurs na operatora
ładowarki jednonaczyniowej kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed
Komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
Miejsce szkolenia teoretycznego: Kwidzyn, Grunwaldzka 9
Miejsce szkolenia praktycznego: Kwidzyn, ul. Lotnicza 3
Wymagania
- Ukończone 18 lat
- Wykształcenie co najmniej podstawowe
- Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparko-ładowarki.
Program Kursu
- Bezpieczeństwo i higiena pracy
- Budowa koparek jednonaczyniowych
- Użytkowanie eksploatacyjne
- Dokumentacja techniczna
- Podstawy elektrotechniki
- Silniki spalinowe
- Elementy hydrauliki
- Technologia robót
- Zajęcia Praktyczne
Trener
Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy akredytowani przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Poniedziałek) 16:32 Zapisy trwają cały rok
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Koszt szkolenia wraz z 1 egzaminem dla 1 uczestnika kursu:
Kurs wraz z 1 egzaminem
Koszt: 2200 zł/os
Zgłoszenie 3-5 osób
Koszt: 2100 zł/os
Zgłoszenie 6-8 osób
Koszt: 1900 zł/os
Zgłoszenie 9-12 osób
Koszt: 1700 zł/os
- Koszty kursu: wykłady wraz z materiałami szkoleniowymi, zajęcia praktyczne.
- Opłatę egzaminacyjną: egzamin państwowy, książkę operatora.
- Serwis kawowy.
Przy zgłoszeniu na kolejne szkolenie rabat ustalany indywidualnie.
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: 606-341-764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Kurs skierowany jest przed wszystkim dla osób z branży budowlanej, które chcą zwiększyć swoje umiejętności o bezpieczne i zgodne z przepisami zasady montażu i demontażu rusztowań.
Osoby montujące i demontujące rusztowania muszą posiadać uprawnienia wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Nie każdy jednak wie, że po odpowiednim montażu i zabezpieczeniu rusztowanie staje się budowlą tymczasową, która powinna być odebrana przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami, w tym przypadku jest nią kierownik budowy lub osoba legitymująca się uprawnieniami do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, odbiór powinien zostać potwierdzony wpisem w dzienniku budowy lub w protokole odbioru technicznego rusztowania.
Informacje o Kursie
Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych.
Kurs na montera rusztowań budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed Komisją Egzaminacyjną, powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
w Warszawie.
- Zależnie od potrzeb uczestników kursy mogą być realizowane w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym.
- Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy akredytowani przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
- Kurs kończy się egzaminem państwowym składającym się z dwóch części. Część pierwsza to egzamin praktyczny. Część druga to egzamin teoretyczny.
- Po zdanym egzaminie praktycznym i teoretycznym kursant otrzymuje świadectwo ukończenia kursu, uprawnienia państwowe do wykonywania pracy montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych, stosowny wpis w książce operatora.
Wymagania
-ukończone 18 lat,
-aktualne orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora określonej specjalności (cena kursu nie obejmuje kosztu tych badań – skierowanie/wniosek wydajemy w siedzibie ośrodka w dniu rozpoczęcia kursu czyli na pierwszym spotkaniu).
Korzyści z Kursu dla uczestników
- Posługiwanie się dokumentacją techniczną rusztowań budowlano-montażowych różnych rodzajów i typów.
- Współpraca z zespołem ludzkim oraz kierownictwem przy organizacji robót.
- Organizacja pracy podczas montażu i demontażu rusztowań w różnych warunkach klimatycznych i atmosferycznych.
- Kontrolowanie jakości wykonywanych prac.
- Czynnego uczestnictwa w wykonywaniu przeglądów rusztowań budowlano-montażowych
Program Kursu
- Zajęcia teoretyczne: 40 godz.
- Zajęcia praktyczne: 40 godz.
Trener
Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy akredytowani przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Czwartek) 16:00 Zapisy trwają cały rok
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Koszt kursu montera rusztowań wraz z 1 egzaminem dla uczestnika kursu:
Kurs wraz z 1 egzaminem
Koszt: 1100 zł/os
Zgłoszenie 1-4 osób
Koszt: 1100 zł/os
Zgłoszenie 5-9 osób
Koszt: 1000 zł/os
Zgłoszenie 10-14 osób
Koszt: 900 zł/os
Podana kwota jest kwotą netto zwolnioną z VAT!
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: 606-342-197
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Do Kogo Skierowany jest Kurs.
Celem kursu jest przygotowanie osób, które pracują lub zamierzają pracować jako operator żurawia przenośnego HDS, osób które chcą się przekwalifikować, osób chcących poszerzyć zakres swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Hydrauliczny dźwig samochodowy jest rodzajem ciężkiego sprzętu używanego do podnoszenia i przenoszenia ładunków, materiałów lub innych urządzeń. Żurawie przenośne czyli HDS-y opierają swoje działanie na układzie hydraulicznym , który pozwala na znaczne zwiększenie ich mocy. Ten hydrauliczny układ umożliwia żurawiowi transportowanie przedmiotów takich jak ciężkie kontenery transportowe, które znacznie wykraczają poza rozmiar i zakres innego urządzenia podnoszącego. Silnik żurawia napędza pompę hydrauliczną, która wywiera ciśnienie na olej lub płyn w układzie hydraulicznym. Ponieważ oleju nie można skompresować, przenosi on tę przykładaną siłę na siłowniki odpowiedzialne za wykonywanie ruchu danym mechanizmem.
HDS stał się bardzo istotnym elementem wyposażenia w wielu gałęziach przemysłu. Często rozwiązania te wykorzystuje się w składach budowlanych, magazynach i portach, gdzie szybki i bezproblemowy transport ładunku jest najważniejszym aspektem. W Polsce zapotrzebowanie na operatorów HDS stale rośnie.
Informacje o Kursie
- Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze żurawi przenośnych.
- Egzamin zewnętrzny przeprowadzony przez Urząd Dozoru Technicznego.
- W trakcie kursu uczestnicy zdobędą wiedzę oraz umiejętności w zakresie obsługi żurawia przenośnego HDS.
STAWIAMY NA JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM A TYM SAMYM ZDAWALNOŚĆ NASZYCH KURSANTÓW!!!
Miejsce szkolenia teoretycznego: Kwidzyn, Grunwaldzka 9
Czas szkolenia: teoria: 25h, praktyka: 10h
Program Kursu
- budowy HDS,
- obowiązków operatorów,
- podstaw obsługi sprzętu,
- zasad działania na miejscu pracy,
- środków ostrożności,
- BHP,
- zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach,
- wiadomości związane z dozorem technicznym.
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Wtorek) 16:30 Zapisy trwają cały rok
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
Koszt szkolenia wraz z 1 egzaminem dla 1 uczestnika kursu:
Kurs wraz z 1 egzaminem
Koszt: 900 zł/os
Zgłoszenie 3-5 osób
Koszt: 880 zł/os
Zgłoszenie 6-8 osób
Koszt: 850 zł/os
Zgłoszenie 9-12 osób
Koszt: 800 zł/os
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: 606-341-764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Informacje o Kursie
Celem kursu jest uzyskanie wiedzy w zakresie zasad obsługi urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu oraz przygotowanie słuchaczy do egzaminu kwalifikacyjnego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, co pozwoli uzyskiwać zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi podestów ruchomych przejezdnych.
Program Kursu
- Wymagania kwalifikacyjne dla osób obsługujących podesty ruchome przejezdne
- Rodzaje urządzeń transportu bliskiego podlegające dozorowi technicznemu
- Udźwig i grupa natężenia pracy
- Pojęcie stateczności urządzenia
- Budowa podestów ruchomych przejezdnych
- Mechanizmy oraz ich budowa i działanie
- Urządzenia zabezpieczające stosowane w podestach ruchomych przejezdnych
- Wyposażenie elektryczne ( hydrauliczne, pneumatyczne )
- Obsługa podestów ruchomych przejezdnych: czynności obsługującego przed przystąpieniem do pracy, w czasie pracy i po zakończeniu pracy, sterowanie mechanizmami, sprawdzanie działania urządzeń zabezpieczających i hamulców itp. zasady ogólne
- Obsługa podestów ruchomych przejezdnych: czynności obsługującego przed przystąpieniem do pracy, w czasie pracy i po zakończeniu pracy, sterowanie mechanizmami, sprawdzanie działania urządzeń zabezpieczających i hamulców itp. zasady szczegółowe
- Praca w specyficznych warunkach jak np.: praca zespołowa urządzeń, praca w warunkach kolizyjnych, praca w pobliżu napowietrznych linii energetycznych itp.
Warunki bezpiecznej pracy - BHP przy obsłudze podestów ruchomych przejezdnych
- Niebezpieczne uszkodzenie/nieszczęśliwy wypadek – procedura postępowania
Podstawa prawna:
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu (Dz. U. 2012 nr 0 poz. 1468), wydane na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy o dozorze technicznym.
Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz.U. 2018 poz. 2176).
Termin Rozpoczęcia Szkolenia
(Poniedziałek) 16:30
Lokalizacja
EDU-Consulting
Grunwaldzka 9
Organizator
EDU-Consulting
Koszt Szkolenia
800 złotych wraz z egzaminem UDT
Cena zawiera materiały szkoleniowe, przerwę kawową, jeden egzamin UDT.
Kontakt
Lucyna Sadaj
tel: +48 606 341 764
e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl
Nie znalazłeś szkolenia, które cię interesuję?
Szukasz nowej pracy lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Śledź naszą stronę i znajdź kurs zawodowy, który Cię interesuje. Z nowymi kwalifikacjami znajdziesz satysfakcjonującą pracę, dostaniesz awans lub pomyślnie wynegocjujesz podwyżkę.
Szkolenia zawodowe – co zyskujesz?
Rynek zmienia się dzisiaj w zatrważającym tempie. Dzięki naszym szkoleniom Twoja odpowiedź na dynamiczne zmiany będzie piorunująca. Szkolenia zawodowe podniosą Twoje kompetencje miękkie lub twarde, dzięki czemu przyszły pracodawca na pewno chętniej rozpatrzy Twoją kandydaturę.
Oczekujesz awansu lub negocjujesz podwyżkę wynagrodzenia, ale szef stawia Ci warunki? Pomożemy Ci je spełnić. Wystarczy, że ukończysz wybrane kursy doszkalające, dzięki którym zyskasz nowe umiejętności niezbędne w pracy.
Podczas naszych szkoleń nauczysz się:
- obsługi wybranych narzędzi, urządzeń lub oprogramowania;
- wykonywania pracy w różnych dziedzinach technicznych, np. elektryce;
- nowych umiejętności miękkich, które przydadzą Ci się w pracy biurowej lub na stanowisku menedżerskim.
Dlaczego warto podnosić swoje kwalifikacje?
Rzetelna praca naprawdę jest dzisiaj w cenie, a w wielu branżach brakuje fachowców. Dlatego naprawdę nie jest trudno dostać dobrą pracę z satysfakcjonującymi zarobkami. Wystarczy dokładnie zapoznać się z oczekiwaniami przyszłego pracodawcy i ukończyć kursy i szkolenia zawodowe, które dadzą Ci wymagane kwalifikacje.
Specjalizacja – to nigdy nie było łatwiejsze
Niemal wszystkie profesje dążą dzisiaj do specjalizacji. Oznacza to, że warto posiadać wąsko zakrojone umiejętności, dzięki którym staniesz się specjalistą w danym fachu i będziesz mógł do woli przebierać w ofertach pracy, wybierając tę najatrakcyjniejszą. Kursy zawodowe dla dorosłych umożliwiają pozyskanie takich kwalifikacji w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach.
Rozwijaj umiejętności miękkie
Inwestycja w siebie zawsze się zwraca. Przekonasz się o tym, jeśli zdecydujesz się na szkolenie, podczas którego rozwiniesz swoje umiejętności miękkie, czyli np. kompetencje w zarządzaniu ludźmi, metody komunikacji czy gospodarowania czasem. To tylko garstka tego, co pomoże Ci awansować na stanowisko menedżerskie.
Jak przebiegają nasze kursy?
Przebieg każdego ze szkoleń zawodowych, które oferujemy, zależy oczywiście od specyfiki branży, którą wybierzesz. Początki polegają zwykle na zaznajomieniu się z niezbędną teorią. Następnie czeka Cię część warsztatowa, podczas której nauczysz się praktycznych umiejętności. Kursy kończą się wydaniem certyfikatu lub egzaminami, które potwierdzają zdobyte kwalifikacje.