Kursy Zawodowe

Obsługa kasy fiskalnejWIDEOSZKOLENIEKup szkolenie

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA – SKUTECZNY SPRZEDAWCAwideoszkolenieKup szkolenie

202207Lip16:30Operator żurawia przenośnego HDS z egzaminem UDTszkolenie stacjonarneEDU-Consulting, Piłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

202224Sie16:30Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z UDTszkolenie stacjonarneEDU-Consulting, Piłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

202229Sie(Sie 29)09:00Szkolenie energetyczne SEPszkolenie stacjonarneEDU-Consulting, Piłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Nie znalazłeś szkolenia, które cię interesuję?

Skontaktuj sięz nami, a zobaczymy co się da dla Ciebie zrobić!

Szukasz nowej pracy lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Śledź naszą stronę i znajdź kurs zawodowy, który Cię interesuje. Z nowymi kwalifikacjami znajdziesz satysfakcjonującą pracę, dostaniesz awans lub pomyślnie wynegocjujesz podwyżkę.

Szkolenia zawodowe – co zyskujesz?

Rynek zmienia się dzisiaj w zatrważającym tempie. Dzięki naszym szkoleniom Twoja odpowiedź na dynamiczne zmiany będzie piorunująca. Szkolenia zawodowe podniosą Twoje kompetencje miękkie lub twarde, dzięki czemu przyszły pracodawca na pewno chętniej rozpatrzy Twoją kandydaturę.

Oczekujesz awansu lub negocjujesz podwyżkę wynagrodzenia, ale szef stawia Ci warunki? Pomożemy Ci je spełnić. Wystarczy, że ukończysz wybrane kursy doszkalające, dzięki którym zyskasz nowe umiejętności niezbędne w pracy.

Podczas naszych szkoleń nauczysz się:

  • obsługi wybranych narzędzi, urządzeń lub oprogramowania;
  • wykonywania pracy w różnych dziedzinach technicznych, np. elektryce;
  • nowych umiejętności miękkich, które przydadzą Ci się w pracy biurowej lub na stanowisku menedżerskim.

Dlaczego warto podnosić swoje kwalifikacje?

Rzetelna praca naprawdę jest dzisiaj w cenie, a w wielu branżach brakuje fachowców. Dlatego naprawdę nie jest trudno dostać dobrą pracę z satysfakcjonującymi zarobkami. Wystarczy dokładnie zapoznać się z oczekiwaniami przyszłego pracodawcy i ukończyć kursy i szkolenia zawodowe, które dadzą Ci wymagane kwalifikacje.

Specjalizacja – to nigdy nie było łatwiejsze

Niemal wszystkie profesje dążą dzisiaj do specjalizacji. Oznacza to, że warto posiadać wąsko zakrojone umiejętności, dzięki którym staniesz się specjalistą w danym fachu i będziesz mógł do woli przebierać w ofertach pracy, wybierając tę najatrakcyjniejszą. Kursy zawodowe dla dorosłych umożliwiają pozyskanie takich kwalifikacji w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach.

Rozwijaj umiejętności miękkie

Inwestycja w siebie zawsze się zwraca. Przekonasz się o tym, jeśli zdecydujesz się na szkolenie, podczas którego rozwiniesz swoje umiejętności miękkie, czyli np. kompetencje w zarządzaniu ludźmi, metody komunikacji czy gospodarowania czasem. To tylko garstka tego, co pomoże Ci awansować na stanowisko menedżerskie.

Jak przebiegają nasze kursy?

Przebieg każdego ze szkoleń zawodowych, które oferujemy, zależy oczywiście od specyfiki branży, którą wybierzesz. Początki polegają zwykle na zaznajomieniu się z niezbędną teorią. Następnie czeka Cię część warsztatowa, podczas której nauczysz się praktycznych umiejętności. Kursy kończą się wydaniem certyfikatu lub egzaminami, które potwierdzają zdobyte kwalifikacje.

X