Grudzień, 2022

202208GruCały dzieńOperator wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych - tzn. wózki widłoweszkolenie stacjonarnePiłsudskiego 29Zapisz się na szkolenie

Informacja o kursie/szkoleniu

Do pracy w magazynie bądź w innych miejscach, gdzie niezbędny jest rozładunek i załadunek towarów kluczowym aspektem jest obsługa wózka jezdniowego przez operatora, aby obsługiwać wózek widłowy, niezbędne jest posiadanie uprawnień.

Jeśli chcesz pracować, jako operator wózka widłowego/jezdniowego albo niezbędne są Ci aktualne uprawnienia zapisz się na kurs realizowany przez EDU-Consulting Anna Wiechowska.

Prowadzony kurs na wózki widłowe (kurs obsługi wózków)  przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać  uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym oraz bezpieczną wymiana butli gazowej.

Dla kogo przeznaczony jest kurs/szkolenie?

Na kurs operatora wózków jezdniowych zapraszamy w szczególności:

 • osoby zamierzające znaleźć pracę, jako operator wózka widłowego
 • osoby bezrobotne, które chcą skorzystać z bezpłatnego bonu szkoleniowego realizowanego przez Urzędy Pracy
 • pracowników magazynów, sklepów, hurtowni oraz innych zakładów pracy
 • osoby, którym dotychczasowe uprawnienia tracą ważność lub już straciły
 • kadrę nadzorującą pracę wózków jezdniowych

Kto może zdobyć uprawnienia?

 • osoby pełnoletnie
 • posiadające wykształcenie m.in. podstawowe

Co warto wiedzieć o egzaminie?

Osoby, które ukończą kurs przystąpią do egzaminu zewnętrznego przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Egzamin na operatora składa się z dwóch części. Osoby, które wzięły udział w kursie, przystępują najpierw do egzaminu teoretycznego, który jest przeprowadzany w formie testu. Osoby, które przystępują do egzaminu teoretycznego zobligowane są do udzielenia odpowiedzi na 11 z 15 pytań wylosowanych losowo.
Każdy, kto uzyska pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego, przechodzi automatycznie do części drugiej egzaminu praktycznego na placu manewrowym.
Otrzymanie pozytywnego wyniku z egzaminu oznacza uzyskanie nowych uprawnień na wózki jezdniowe UDT.  Ważne, aby pamiętać, że zmieniły się przepisy w zakresie uprawnień na wózki  i należy posiadać uprawniania wydane przez UDT.

Termin rozpoczęcia kursu/szkolenia

Cały dzień (Czwartek) Zapisy trwają cały rok

Lokalizacja

EDU-Consulting

Piłsudskiego 29

Koszt kursu/szkolenia

790 zł  (w cenę szkolenia wliczony jest koszt egzaminu, materiały dydaktyczne, organizacja i przebieg kursu, poczęstunek,  dostęp do platformy szkoleniowej przygotowującej do egzaminu)

Specjalna oferta dla grup zorganizowanych przy jednym zgłoszeniu:

 • od 3 do 5 osób koszt 740 zł/os.
 • od 6 do 8 osób koszt 680 zł/os.
 • od 9 do 12 osób koszt 610 zł/os.

 

Kontakt

Lucyna Sadaj – Koordynator ds. szkoleń zawodowych

tel: +48 606 341 764

e-mail: edu-consulting-kwidzyn@wp.pl

Zapisz się na Szkolenie/Kurs

Zapisz się na szkolenieWydrukuj ofertęSprawdź harmonogram kursów

  Dodaj swój komentarz

  Twój email nie zostanie opublikowany.*

  Formularz zapisu na szkolenie

  Edu-Consulting Anna Wiechowska z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzka 9/16, 82-500 Kwidzyn jako Administrator Pana/Pani danych osobowych, informuje, że podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zawarcia oraz należytego wykonania umowy obejmującej produkty i usługi Edu-Consulting Anna Wiechowska (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dane kontaktowe inspektora ochrony danych, zamieściliśmy na stronie https://edu-consulting-szkolenia.pl/rodo/.
  Podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w siedzibie administratora.

  X